GEL SEN BENİ DİNLE

Sıkça Sorulan Sorular

Ortaokul 5-6-7.sınıflar Lise 9-10-11.sınıflar Ortaokul 8.sınıf LGS’ye hazırlık Lise 12.sınıf YKS’ye hazırlık Lise mezun YKS-TYT-AYT ‘ye hazırlık KPSS-ALES-DGS’ye hazırlık Üniversite seviyesinde Calculus 1-2, Diferansiyel Denklemler, Lineer Cebir dersleri ile birlikte ortaokuldan üniversiteye kadar her yaş ve seviyeye uygun özel ders hizmeti verilmektedir. Ayrıca sınava hazırlanan tüm öğrenciler için online eğitim (öğrenci) koçluğu hizmeti verilmektedir.
Farkımız aslında çok basit kısaca anlatmak gerekirse öğrenci koçluğunu matematik dersi etrafında şekillendiren bir program türüdür. İster eşit ağırlık olun ister sayısalcı ve de hatta sözelci olun hiç fark etmez, öğrenci koçluğu matematiğin öğrenim temellerine dayandırarak her öğrencide uygulanabilir. Edilen tecrübeler gösteriyor ki matematiği iyi olan öğrencilerin diğer derslerde de başarılı oluyor. Hatta matematiği iyi olan öğrencilerin diğer dersleri zayıf olsa bile bunu daha kolay ve daha kısa sürede iyileştirebiliyorlar. İşte buradan yola çıktığımızda asıl sorun matematik dersinde olduğunu görüyoruz. Örneklerle açıklayalım: Matematik sorularını anlamak için bile Türkçenin belli bir seviyede olması gerekir. Dolayısıyla matematiği anladıkça Türkçeye de faydası olacaktır. Ayrıca matematik analitik zekayı geliştirdiği için de fen bilimlerinde de başarılı olunacaktır. Hatta ve hatta işin mantıksal tarafını çalıştırdığı için olay örgüsünü oluşturma yetisiyle de coğrafya ve tarih konularında da başarılı olunacaktır. Kısaca matematik yapılırsa diğer derslerde de başarıya ulaşmak daha kolay olacaktır.
İki çeşit öğrenci koçluğu hizmeti mevcuttur. 1)7 günlük program ile sınava hazırlanan öğrenciyi mental olarak hazır hale getirme ve disipline etme adına oluşturulmuş koçluk hizmetidir. Yedi günün sonunda kendinizi mental olarak daha hazır halde hissedeceksiniz ve kendi rotanızı oluşturacaksınız. Detaylı bilgi için bize ulaşın. 2)Sınav süresi boyunca öğrenciye mentörlük yapan öğrenci koçluğu hizmetidir. Kişiye özel program oluşturma, sınav kaygısı ve stresi yenme yolları, kişiye özel strateji belirleme gibi birçok durumu kapsayan koçluk hizmetidir. Her hafta Zoom, Google meeting, discord gibi online görüşme kanallar üzerinden 40 dk-50dk görüşme olacaktır. 3 günde 1 ödev kontrolü sağlanacaktır. (Mesaj yolu ile öğrenci 3 gün arayla ödeviyle alakalı bilgi verecektir.) Daha detaylı bilgi için bize ulaşın.
Evet, tüm seviyeler için geometri özel dersi veriyoruz
Bir online özel ders seansı 50 dakikadır
Online özel dersler genel olarak Google meeting, Zoom ve Discord üzerinden yapılmaktadır
Evet, elbette ister arkadaşınızla ister kuzeninizle ve ister burada oluşacak gruplarda online özel ders alabilirsiniz
İster 2 kişilik ister 3 kişilik grup özel ders almak mümkün. Genel olarak grup özel dersler maximum 5 kişi olarak belirlenmiştir.
Evet grup oluşması halinde maximum 5 kişilik gruplarda özel ders almak mümkün. Kısaca örnek vermek gerekirse: TYT kampı, Problemler kampı, Trigonometri kampı, ÖLTİ (ÖZEL TANIMLI FONKSİYON, LİMİT, TÜREV, İNTEGRAL) Kampı yapılabilir.
Evet, hiç matematik bilgisi dahi olmadan sıfırdan matematik öğrenmek artık çok kolay. Bize gerekli olan zaman ve sabır… Eğer bunlar var ise sıfırdan matematiği, kişiye özel müfredat ve program ile halledebiliriz. Önce temel oluşturup ardından kolay -orta -zor seviyeleri kapsayan aşamalı olarak öğrenim ile yüksek düzeyde gelişim kaydedebiliriz. Detaylı bilgi için bize ulaşın
11.sınıfım temelim zayıf, hem 11.sınıfın müfredatına hâkim olmak hem de temel oluşturmak istiyorum. Bu mümkün mü? Evet mümkün, programı ikiye bölüp bir bölümü ile matematik temelini oluşturup, diğer bölümü ile de 11.sınıf konularına hâkim olabiliriz. Bu süreçte matematik ile baya haşır neşir olacağız Böylelikle hem AYT hem de TYT de ilerleme kaydetmiş oluruz.